| gfaxdtysadfyuws a întrebat:

Voi stiti ca pe internet poti vedea tot ce ai accesat azi, ieri, alaltaieri
etc.Stie cineva cum fac asta? Si dupa ce fac asta cum sterg una sau mai multe chestii pe care le-am accesat? stie cineva?

Răspuns Câştigător
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

EDIT:
In Mozilla Firefox ai butonul History sus, in bara dai click dreapta si poti sa adaugi sa vezi si ora si data vizitelor.
In Google Chrome History gasesti daca apesi cheia (in dreapta sus) si alegi butonul History (sau apesi CTRL+H cat in browser)
In Internet Explorer History gasesti in View, Explorer Bars, History (Atentie, daca ai Windows 7 si IE8 sau 9 trebuie sa apesi ALT odata sa iti apara meniul)
Bafta!

1 răspuns:
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Da, tu vorbesti de Browser History. Fiecare Browser are asa ceva si se poate si sterge. Intri la Options sau Tools (depinde de browser) si cauti History. Acolo o sa-ti apara pe ce site-uri ai intrat in ultimele zile, chiar si saptamani daca e de mult timp instalat browserul (si utilizat desigur).

| ExpertCompanyGroup a răspuns (pentru ExpertCompanyGroup):

EDIT:
In Mozilla Firefox ai butonul History sus, in bara dai click dreapta si poti sa adaugi sa vezi si ora si data vizitelor.
In Google Chrome History gasesti daca apesi cheia (in dreapta sus) si alegi butonul History (sau apesi CTRL+H cat in browser)
In Internet Explorer History gasesti in View, Explorer Bars, History (Atentie, daca ai Windows 7 si IE8 sau 9 trebuie sa apesi ALT odata sa iti apara meniul)
Bafta!