| anonim_4396 a întrebat:

Voi v-ati cumpara un telefon mai vechi(aparut in 2011) dar bun si cu ecranul mare cum e Samsung note 1?

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca e pe la 500-550 lei, merge!

| Patrunjel123 a răspuns (pentru neluL):

E 1500 nou

| neluL a răspuns (pentru Patrunjel123):

Atunci nu l-as cumpara! Mi-as lua un HTC One cu aceleasi caracteristici pe la 700-1000 lei sau Samsung N7100 Galaxy Note 2 16GB pe la 1.500 lei cu caracteristici mai bune decat Note 1 si la aceleasi dimensiuni.

| sltlp a răspuns:

Depinde si de banuti, ca daca ai bani de note 3 si vrei note 1 e altceva. Totusi e de evitat note 1, deoarece merge cam greut.

| Patrunjel123 a răspuns (pentru sltlp):

De unde stii tu ca merge greu? L-ai folosit vreodata?

| Patrunjel123 a răspuns (pentru sltlp):

Note 3 are ecranul prea mare

| sltlp a răspuns (pentru Patrunjel123):

Da, am folosit unul o saptamana acum un an, pe cand aparuse update-ul de la 4.1.2 pentru el. Si mergea greu. Dar acuma... ITi dai seama ca in jocuri e praf. Rezolutia e mai mare decat la note 2 si hardware-ul mai praf.
2. Esti penibil. Adica note 1 nu e mare, dar note 3 e mare =)) Sa stii ca note 3 are marginile mai inguste, si e tot atat de mare. http://www.phonearena.com/......hones/size > ma rog, note 1 e si mai gros.

| kar1GaNNN a răspuns:

L-as incerca cel putin. happy

| RaulSiAtat01 a răspuns:

Samsung Gallaxy note 1 a fost creeat in special pentru buisness-man si nu prea ii inteleg rostul, de exemplu te suna cineva, nu este cam incomod sa raspunzi?
Si ete foarte mare, e ca sicum te-ai duce cu tableta afara.