| Martsje a întrebat:

Vreau ma ajutati sa dezinstalez mystartsearch de la google chrome dar nu inteleg prea bine pasii. Va rog sa imi scrieti traducerea in romana pas cu pas.
Uninstall from Chrome
Chrome Homepage and default search
1 - Open Chrome explore.
2 - Click "Customize and control Google Chrome" in the right-top of the page and click "Setting".
3 - Click "Set pages" link of "On startup" >-delete mystartsearch homepage link >-click "OK".
4 - Click "Change" link of "Apperance" >-delete mystartsearch homepage link >-click "OK".
4 - Click "Manage search >engines"-delete mystartsearch, then click "OK".
5 - Restart Chrome explore.
Restart your computer after completing all the above steps.

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Nu te ajuta astea
dawlodezi asta si de fiecare data cand ai probleme de gen o folosesti
http://www.softpedia.com/....../33e98/4/1
e mai simpla si eficienta

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Invata engleza!

| RaduTN a răspuns:

Uita-te aici, e ce-ti trebuie tie: http://www.epasystems.ro/adwcleaner/