| MissDelevingne a întrebat:

Vreau parerile voastre.
Am un Samsung Galaxy S 3 si am grija sa il tin in continuu la incarcat pana la 100% dar intr-o zi am avut o urgenta si l-am lasat pana la 50% desi stiu ca nu e bine. De atunci se descarca foartee repede, mai mult de 10 % pe ora(chiar si cu modul de economisire energie). Poate sunt alte cauze. Dar ce sa fac? Pot face ceva?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sigur sunt alte cauze. Ai isntalat anumite aplicatii recent?

| kar1GaNNN a răspuns:

Poate fi din cauza ca ai instaalt anumite aplicatii, o cauza. Cumparati o baterie noua si va merge.
o zi frumoasa!

| AlexandruTeodor a răspuns:

Aplicatiile raman deschise chiar daca tu crezi ca le-ai inchis, descarca o aplicatie gen https://play.google.com/......ps/details Sau tine apasat pe home 2-3 secunde si inchide-le pe toate. Sau da "clear memory"

| Costache_Liviu_1977 a răspuns:

Am si eu la fel... inchide tot... se descarca el are bateria slaba

| Iasmina1998 a răspuns:

Si eu am patit la fel. Mi-am cumparat o baterie noua si imi merge bine acuma

| MariaEna a răspuns:

Nu e bine sa il incarci mereu pana la 100%. Adica daca are 70% sau ceva de genul asta nu trebuie sa il incarcj mereu in disperare(asa fac eu happy ). Poti sa inchizi aplicatiile sau poate ti s a uzat bateria, atunci trebuie sa cumperi una noua. Daca ti ai pus soft de Samsung galaxy s4 pe s3 e sigur de la asta... funda? happy