| JeSSiCaaaa a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca nu imi merge facebook-ul.Ma conectez si dupa imi apare

Te rugăm să efectuezi verificarea identităţii
We’re working hard to make sure that everyone on Facebook uses their real identity.
Facebook does not allow accounts that:

Pretend to be someone else
Use a fake name
Don't represent a real person

In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure.
Află mai multe (CONTINUA)

Introdu textul de mai jos
Verificare de securitate
Te rugăm să introduci textul de mai jos
Apasă pe Refresh în browser pentru a reîmprospăta această pagină, dacă imaginea nu se încarcă.
Nu poţi citi textul de mai sus?
Încearcă alt cod sau o verificare captcha audio
Textul din casetă:... (CONTINUA)

Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate

Îţi vom arăta câteva fotografii în care apar persoane cu care te-ai împrietenit pe Facebook. Pentru a debloca contul, identifică-le în mod corect. Dacă nu eşti sigur(ă) în legătură cu o fotografie, apasă pe „Sari". (PORNESTE)

Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate
Răspunsurile tale nu au fost destul de precise. Te rugăm să încerci din nou cu răspunsuri mai precise.
Te rugăm să alegi una dintre următoarele metode pentru a-ţi confirma identitatea:
Identifică fotografii ale prietenilor (limită orară depăşită)
(TRIMITE)
Si de aici se incarca da tot nu merge
Ce are?
Dau funda happy
Rasp repede plz

4 răspunsuri:
| Sheldon a răspuns:

Foloseste alt browser Chrome, Firefox, Opera

| JeSSiCaaaa explică (pentru Sheldon):

Nu merge ca am incercatwinking

| Sheldon a răspuns (pentru JeSSiCaaaa):

Completeaza cu atentie verificarea de securitate... poate ai gresi ceva acolo

| JeSSiCaaaa explică (pentru Sheldon):

Nu sh.Fac eu ac ce spune.Adica sa recunosc niste prieteni care s-au etichetat in tot feluk de poze.Da bine...Nu ii stiu pe toti. sad...Si imi spune ca rasp meule nu sunt destul de precise.Si sa incerc din nou.