| アレクサ a întrebat:

Am si eu o problema cu Facebook-ul... Am incercat sa ma loghez pe el dar nu merge imi cere sa ma autentific, sa verifice daca sut eu ceva de genul:

Te rugăm să efectuezi verificarea identităţii
We’re working hard to make sure that everyone on Facebook uses their real identity.
Facebook does not allow accounts that:

Pretend to be someone else
Use a fake name
Don't represent a real person

In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure.

E ce pot face? Am dat sa continui dar dupa mi-a cerut numarul de telefon, pe care eu nu il aveam inainte pe facebook... ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai mai intrat de mult timp pe acel cont si ti-a fost sters.Trebuie sa te loghezi cu datele introduse la inceput. Daca nu le mai tii minte este doar problema ta.