| Costy97l a întrebat:

Vreau sa citesc un email iar cand intru sa ma loghez pe yahoo imi cere prostia aceea "security verification". imi cere ceva gen "care este numele varului meu". iar eu habar nu am raspunsul care l-am dat in urma cu cativa ani. Deci va rog cum imi pot citi emailu doar asta ma intereseaza cel mai mult, stiu id-parola. dar nu stiu intrebarile angry..HELP MEEE!
Va multumesc anticipat happy!

11 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Adio! Daca nu stii raspunsurile, bye bye!

| Costy97l explică (pentru K0sti):

Trebuie sa existe o cale.

| K0sti a răspuns (pentru Costy97l):

Cand o gasesti tu, sa ne-o dai si noua!

| sorinel22 a răspuns:

Descarcă o aplicație mail asa ar trebui sa meargă

| Bunget_Marian_1999 a răspuns:

Daca nu stii raspunsurile la intrebari, trebuie sa iti apara o casuta unde scrie ca ti- ai uitat ras la intrebari. Si iti scrie verificarea la cont

| Heisen10 a răspuns:

Apasa pe continue, api o sa iti apara sa iti pui altceva nou parca, din cate vad eu la mine, vezi ca sunt continue apare,, Skip for now,, apasa acolo si iti va intra pe email.

| Costy97l explică (pentru Heisen10):

Ca sa va fac intelesi. intru yahoo mail, ma loghez si imi apare Verifica di sicurezza
Scegli una delle seguenti opzioni per confermare la tua identità e garantire la sicurezza del tuo account.
Domanda
Rispondi alla domanda segreta
What is your oldest cousin's name? acolo exista doar casuta de anulla care ma scoate de pe cont. iar una sa scriu raspunsul. M-am gandit poate este si din cauza ca stau in Italia. dar cauza asta e cam imposibila.

| Costy97l explică (pentru Heisen10):

Nu imi apare nimci din ce zici tu am aici doar casuta sa raspund si o casuta pentru sing out. care ma scoate afara. angry

| Costy97l explică (pentru Heisen10):

Mi.e nu imi apare nimic de genu

| Heisen10 a răspuns (pentru Costy97l):

Mie imi apare ca la tine dar imi apare si aia ca sa dau skip, incearca sa intrii de pe alt browser.

| Costy97l explică (pentru Heisen10):

Am intrat pe 3 browsere... si tot la fel imi apare;( angry... chiar am nevoie sa citesc acest mail. chiar nu e nimic de facu?sad