| AliKilljoy a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de casti... ceva gen Dr. Dre, initial am vrut sa imi cumpar Dr. Dre dar sunt cam scumpe. Ce alte casti care se aud bine imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi de la inceput cati bani ai de cheltuit. Daca te-ai aruncat direct la Beats, by Dre, inseamna ca este posibil sa te fi dus la pomul laudat cu sacul.
Depinde pentru ce anume le folosesti : pentru acasa, pentru muzica, sau casti profesionale.

Daca vrei pentru muzica, iti recomand ceva de la Sony, si in mod special modeul MDR-ZX300L. Sunt cam pana la 1, 5 mil.
Daca vrei ceva pentru acasa, adica, PC, Laptop, TV, poti sa-ti iei si o marca mai ieftina, adica ideea e sa-ti faci treaba. Eu de la Philips, am avut Philips SHP2500, cu calbu de 6m. Puteam sa stau in pat, si sa ma uit la tv lejer.
In schimb, daca vrei ceva bun, profesional, iti recomand Pioneer. Numai ca sunt scumpe. Cauta Pioneer HDJ-500-K. Cred ca sunt undeva la 5 mil.

Ce ti-am zis acum, sunt preturi cat de cat decente.

| AliKilljoy explică (pentru anonim_4396):

Da,vreau sa le folosesc pentru muzica...la telefon si mp3
sincer nu stiu de ce chiar am vrut sa imi iau beats dar am vazut cateva review-uri si mi-au placut.
Multumesc foarte mult :*

1 răspuns: