| dollydee a întrebat:

Vreau sa cumpar un aparat foto compact nikon si as vrea sa stiu care este mai bun la un pret in jur de 600 ron.

3 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

La 600 ron am prins oferta la aparatul Nikon coolpix L22. Oferta costa in faptul ca mi-a dat husa, card de 2 mega, acumulatori (2 buc), baterii alcaline si un incarcator. Pozele sunt superbe. Camera e de 12 megapixeli, zoom 3. 6. BAfta!

| ioana1704 a răspuns:

Tot eu : oferta a fost la flanco, dar in vara. Cu siguranta si acum vor fi super oferte!

| Satisfaction a răspuns:

Eu am aparat Nikon D90 pot sa spun ca asta al meu este super bun... eu am dat pe el 1000 euro... poti sa cauti pe google la aparate Nikon si apoi iti alegi unu care ti-l place dupa ce citesti detaliile si are un pret bun si il comanzi