| Gamyboy a întrebat:

Vreau sa cumpar un PC (nu laptop) si sa funcţioneze cu sistem de operare 64 bit. La ce trebuie sa ma uit ca sa mearga cu acest sistem? Funda

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Toate PC-urile din ziua de azi care sunt in magazine sunt pe 64 bit. Deci nu trebuie sa-ti faci griji.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

La vanzatoare!

| octav005 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai minim 4gb ram, ca sa ruleze si programe.
eu as recomanda un procesor de la Intel.

| Rommeo a răspuns:

Ms, si ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

| Nuvr a răspuns:

La ramii in general sa fie 4GB si un procesor decent, spune-mi Il faci din bucati? sau cumperi unu Si sfatu meu nu lua cu procesor Amd