| xyz12309 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un laptop, as dori cel putin un i3, 320gb hard, 4gb rami si minim 1 gb video, ma intereseaza numai marci cunoscute, nu imi trebuie neaparat sa ma joc dar as prefera o placa video dedicata, buget 2100 lei, sugestii?

Răspuns Câştigător
| vladflorin a răspuns:

NVIDIA 650 GTX tongue indeajuns si la laptop totusi recomand i5. ca i3 upic e cam mic pentru ca e doar de 2.0 nu 3.3 ca si la calculatoare

1 răspuns:
| iGabrielG a răspuns:

Poti cauta aici;) www.emag.ro, www.evomag.ro sau poate gasesti la mana a-2-a www.mercador.ro, www.tocmai.ro Succes!