| Andrey5500 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Samsung galaxy s2 plus.Problema e ca nu vreau sa dau prea multi bani si in momentul de fata il iau de la Orange la prelungire de abonament la 159 de euro. Sa mai astept pentru black friday sau craciun? So pentru acest telefon recomandati folie de protectie sau o husa flip?

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu cred ca va scadea nici de black friday sub 159 de euro.
Recomand husa flip, protejeaza si carcasa.

| Alegz99 a răspuns:

Black Friday e o facaciune. Scad preturile cu cateva sute de lei. Tot aia, adica pretul va fi tot mare. Recomand sa astepti 5-6 luni sa mai slabesca din pret. Nu se merita sa dai atat pe un telefon