| Kulip a întrebat:

Samsung galaxy s4 e la pretu de 1599lei de black friday daca tot mati sfatuit sa cumpar acest telefon il pot gasi pe la 1100-1200lei?
A da si ce ma sfatuiti sa cumpar folie sau husa cu clapita?

Răspuns Câştigător
| AndreYStaR a răspuns:

Buna. Tocmai mi-am cumparat de 2 saptamani si eu Samsung galaxy s4 de pe eMAG la 1399. A fost o oferta. De black friday s-ar putea sa fie in jur de 1250-1000, chiar sau mai putin. Eu te-as sfatuii sa-ti iei husa de silicon si folie pe ecran. Eu asa am facut si cred ca e cel mai bine. Acum, tu decizi cum iti e mai usor. Sper ca te-am ajutatwinking

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Peste un an, da...

| Treistariustar a răspuns:

Da ai sanse foarte mari sa il gasesti aici http://bit.ly/1uj7H4P

| RO_Tattooit_1986 a răspuns:

Așa cum a zis AndreY, husa de silicon și folia de ecran sunt super faine.

Poți să le cumperi pe ambele de pe www.tattooit.ro și să personalizezi husa cu ORICE imagine vrei tu! În plus, azi avem reducere 50% de Black Friday. Profită și tu de ofertă! ^_^

Zi faină! Gia