| Paul260 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon si nu stiu care dintre ele sa imi iau nokia x3 sau nokia x3-02 touch and type care ii mai bun?

2 răspunsuri:
| GicuGagicu a răspuns:

Sunt 2 telefoane f apropiate asa ca nu cred ca iti poate spune cineva care e mai bun. eu tot ce pot sa iti arat sunt diferentele intre ele.
Nokia x3-02 are in plus fata de x3:
camera 5mpx(3. 2mpx la x3)
wifi
3G
player xvid
facebook, twitter
usb 2.0
touchscreen
25% mai usor.

x3-ul are un singur lucru in plus si anume boxe stereo.
X3-02 ESTE A 2-A VERSIUNE A X3-ULUI. E MAI MODERN. Daca vrei ceva modern x3-02 e mai bun. daca vrei ceva mai simplu fara touchscreen x3 e mai bun. Succes

| FuCkMAn a răspuns:

Nokia x3-os touch and type.Eu de ala am si sunt ft multumit de elbig grinOne love