| AnDreYrO a întrebat:

Vreau sa imi resetez PC-ul la datele din fabrica si am WIndows7. In schimb cand doresc sa fac acest lucru imi spune ca are nevoie de un CD/stic cu windows7. Asta nu a fost o problema pentru mine deoarece aveam. Cand am dat pe resetare din fabrica imi aparea ca nu am introdus nici un CD/disc cand de fapt eu am facut acest lucru. Va rog mult ajutati-ma!

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Trebuie sa bagi cd si apoi dai restart PC. Apesi f12 sau f5 depinde de PC si dai resetare.