| d3lpes a întrebat:

Am un A3 2016 (Samsung) si voiam sa ii dau o resetare la setarile din fabrica. Problema e ca eu nu vreau update la Android. Intrebarea este: daca il resetez se da update automat la Android, sau doar sterge tot ce e in el?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut o singura data update la Android, daca ii dai resetare ramai cu acelasi Android, sterge doar programele / date, nu si sistemul de operare.

| leapșa a răspuns:

Pai stergi conexiunile WIFI si scoti cartela, daca are date de Internet, apoi dai restart din fabrica.

| Alex0000000000 a răspuns:

Resetarea din fabrica iti sterge tot ce ai in telefon si actualizarea imbunatateste telefonul. daca dai reformatare nu iti va da update! Succes, funda?

| Theodor12341234 a răspuns:

Doar sterge ce e in el