| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi schimb internetul.Ce firma imi recomandati? Ceva detalii

17 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti mozila Firefox. Poti descarca si de pe you tube si de pe alte canale fisiere mp3 si chiat videoclipurile. merge foarte bine, nu are poppup-uri si are un istoric care poate fi sters usor si care nu ocupa mult.

| Downhillboy a răspuns (pentru Konata):

Ma refeream la serviciul internet gen romtelecom upc

| Magduttza a răspuns (pentru Downhillboy):

Eu am next gen, si sunt foarte multumita happy

| Konata a răspuns (pentru Downhillboy):

A, scuze big grin

| Downhillboy a răspuns (pentru Magduttza):

Ce viteza?
cat platesti?

| Magduttza a răspuns (pentru Downhillboy):

Downlodez cu 8, 8MB maxim. am prins. dar media e cam 7, 5-8MB si platesc 54lei cu tot cu cablu de tv

| kitty_9669 a răspuns:

NextGen eu de la ei am si sunt foarte multumita

| elisa820 a răspuns:

Google chome

| STyL3z a răspuns:

Google Chrome

| pualmea a răspuns:

Google chrome-viteza, siguranta si personalizare

| Downhillboy a răspuns:

Nu browser

| Paradox1327 a răspuns:

RDS/RCS Internet de foarte mare viteza cu un pret modest si ai ai probleme cu el niciodata adica sa se intrerupa etc.

| anonimname a răspuns:

UPC dar nu fa greseala sa te muti la digi o sa-ti para foarte rau crede-ma

| Downhillboy a răspuns (pentru anonimname):

Daca nu am trasa fibra optica oare merge upc?

| robybu a răspuns:

UPC, am avut de la ei si m-am mutat ca idiotul la RDS. Crede-ma, seriozitatea celor de la UPC este unica. Pace