| xBoyka a întrebat:

Vreau sa imi schimb parola la mess si de fiecare data cand scriu o parola imi spune ca este prea slaba, am incercat 1000 de variante ce sa fac sa mearga freuna?

6 răspunsuri:
| voineapaula a răspuns:

Incearca sa scrii si cu literi mari si cu literi mici + cifre asa va merge.

| MariaCristinnaa a răspuns:

Scrie cu litere mari si mici dar si cu cifre!

| andreynba a răspuns:

Ai nevoie de cel putin o litera mare si un numar, asa au schimbat cei de la yahoo.

| AlexaVintze a răspuns:

Bai. uite cum trebuie sa faci, iti dau exemplu de parole pe care nu le poate refuza. ex : CNYbucuresti99romania22
Romania3franta exp// vezi asa trebuie bagata parola.

| xBoyka explică (pentru AlexaVintze):

Am bagat parolele astea si am mai incercat de la mine dar tot nu merge

| Comiconx a răspuns:

Nu uita Sa pui litera mare la inceputul Parolei, Foloseste si si numere si cifre. cum ar fi Yahoo153z sau ceva de genul. sper ca ti-am fost de ajutor