| StoicIIII a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar si eu laptopul asta Asus-k53sd-sx420d siii nul gasec pe nicaeri. Daca ma puteti ajuta...

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E model pe care nu il mai gasesti decat la mana a doua pe okazii! Recomandarea mea e asta

http://www.koyos.ro/......black.html
Caracteristicile sunt la fel doar ca placa video de pe Acer este mai buna decat placa video de pe laptopul pe care il vrei cu aproximativ 15 - 17% Procesorul este la fel, din clasa Sandy Bridge (a doua generatie de procesoare)

| StoicIIII explică (pentru neluL):

Multam fine!

| neluL a răspuns (pentru StoicIIII):

Cu placere! bye, bye wave

| maryusmono a răspuns:

Salut,

Recunosc modelul acela de laptop. Uite ce am gasit pentru tine: Unul de la Acer care are exact componentele asusului (numai ca procesorul functioneaza ceva mai bine). Ce parere ai?

http://bit.ly/TUfFQY

| StoicIIII explică (pentru maryusmono):

e chiar mai bun, din cauza placii video... oricum mersi

| maryusmono a răspuns (pentru StoicIIII):

Cu multa placere happy