| AnimeKid a întrebat:

Vreau sa-mi iau cablu usb 30 pini pentru Ipod.
cu ce e mai bun un cablu original decat unul fake? Nu de design. poate dauna unu contra facut?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu dauneaza nimic. ia un cablu de maxim 5-10 lei, ca tot atat rezista.

| dryft3r a răspuns:

Nu conteaza. Nu are ce sa dauneze deloc. Ia-l ala fake, tot una e.winking

| lpavel a răspuns:

Ia-l linistit, e la fel, nu difera cu nimic! NU poate dauna cu nimic!
Cablu e tot cablu, doar ca originalul e mereu mai scump! De ce? Pentru ca trebuie sa platesti si marca, in schimb chang li nu are marca, de aceia e mai ieftin! happy Bafta!

| raduradu2014 a răspuns:

Nu poate dauna.