| costy20 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un laptop de la emag si am vazut ca pot plati in rate. dati-mi cat mai multe informati. decat pe card sau pot sa platesc la sedi? funda+vot

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Modalitatea de plata o gasesti pe site-ul lor. Daca platesti in rate va trebui sa inchei un contract cu ei si in acesta va fi prevazuta modalitatea de plata convenita, respectiv cea mai agreata de ambele parti. Numai bine!

2 răspunsuri:
| robert4u a răspuns:

Daca ai card de cumparaturi poti cumpara produsu si apoi suni la numarul de pe card (incepe cu 0800 ) pentru a stabili rata

| gab04000 a răspuns:

Eu sunt pe Orange si stiu ca acolo se mai da si laptopuri daca ai un abonament de multi ani acolo si mama mea are un abonament sipote sa cumpere un laptop dar nu a vrut sa il cumpere acum mai lasa ceva timp deci daca esti pe Orange poti sa iti iei un notebook am vazut eu astazi cand