| Bog15 a întrebat:

Vreau sa stiu daca exista o diferenta mare de pret de pret intre costurile de intretinere (cat si piese de schimb) intre de BMW320 D - 2010, 2011 si Jeep tot cu motor 2.0, din 2008, 2009, 2010 (Compas sau Patriot).
Am de facut niste alegeri si as merge pe Jeep, dar nu stiu ce inseamna dupa daca ma lasa ceva tongue.
Ms mult!

3 răspunsuri:
| PuffyÎntrebare a răspuns:

In motiv de intretinere financiara BMW320 este cu cam 10-150 euro mai scump.Jeep nu ofera aceleasi calitati.
Iti spun din propria experienta.
Dar daca ar fi sa iti iei Jeep alegerea cea mai buna este Compas NU Patriot.
Eu recomand BMW320 dar e alegerea ta.
Sa stii ca fac colectie de funde. smug

| Bog15 explică (pentru PuffyÎntrebare):

Da-mi un ex. te rog, la ulei, sau la distributie, sau etc. daca poti, mersi!

| PuffyÎntrebare a răspuns (pentru Bog15):

Multe vrei... funda si mai vorbim de detalii...