| adybest15 a întrebat:

Vreau sa stiu daca un procesor de2, 13GHz este bun pentru cerintele laptopului urmator:Laptop Acer TravelMate 7740ZG-P624G64Mnss cu procesor Intel® Pentium® Dual-Core P6200 2.13GHz, 4GB, 640GB, AMD Radeon HD 5650 1GB, Linux, Silver daca nu este bun ce recomandati? plllzzzz. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Homye18 a răspuns:

Pai cam depinde ce vrei tu sa faci cu laptop-ul ( la ce vrei sa-l folosesti ), pentru jocuri este relativ bun. Despre Acer pot sa-ti spun ca este o firma ok nu de alta dar eu sunt posesor de Acer Aspire 5520. Totusi ar trebui sa te avertizez pana sa cumperi un laptop, si anume ca la laptop-uri singurele componente care le poti upgrada este Memoria RAM si Hard-disk-ul, in rest nu poti schimba procesor, placa vidoe, placa de baza etc.

1 răspuns:
| vladsoare a răspuns:

Ce ai tu aici e venit din stok, din fabrica! normal ca e bun