| bogdytzu a întrebat:

Ce ati putea sa-mi spune-ti despre acest laptop:Laptop Asus K52JT-SX257D cu procesor Intel® Pentium® Dual-Core P6200 2.13GHz, 3GB, 500GB, AMD Radeon HD 6370M 1GB (Robson XT)? e bun?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E o alegere destul de buna, dar daca il iei pentru jocur, cu o idee mai buna ar fi asta http://www.pcgarage.ro/......ghz-linux/

| Bogdanux a răspuns:

E bun, atat pentru office/multimedia, cat si pentru gaming nepretentios.Dar ai putea sa gasesti ceva mai bun in aceeasi categorie de pret.

| Narcis2007 a răspuns:

E bun...depinde si cat e pretu

| laur12 a răspuns:

Este bunicel fata de alte laptopuri super performante! deci leptopul asta este ca sa zic asa "o actualizarela zii" pentrutine adica poti sa-l cumperi numai ca depinde si pretul acum! mai mult de 15 mil. nu trebuie sa coste unul! baftawinking