| 1Mihai1 a întrebat:

Vreau sa trimit un e-mail cuiva, scriu 2 randuri, iar dupa vreau sa pun o poza, se poate? cum?

Răspuns Câştigător
| MaNNNNNe a răspuns:

Sub subject un pic mai jos scrie Attach Files(adica selecteaza fisierele)dai click acolo si cauti poza! funDa :X?

3 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Te duci la tine pe mail, si dai compuenre mesaj in dreapta si scrii ce vrei si cui vreitongue

| hey97 a răspuns:

Da se poate scrii mesajul si dai inserare poza multA BAFTAhappy

| Latky a răspuns:

Deasuprea de fereastra in care scrii, exista un buton numit,, Attach File" dai acolo si selectezi pozele. happy