| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu:care este diferenta dintre laptop si notebook? fundita...kiss

4 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Nu e nici o diferenta happy exista diferenta intre notebook si netbook.

| iulyan a răspuns:

Uite. daca vrei sa aflii mai multe am gasit un forum unde au postat diferite raspunsuri la intrebara:). sper sa-ti foloseasca:P

http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t102244.html

| karellen a răspuns:

Niciuna

| Vizitiul a răspuns:

Singura diferenta majora este bateria, care tine undeva la 6 ore (ma refer la notebook.) Laptopul este mai mare si mai performant, are un hard mai mare, un procesor si-o placa video mai performante!
Inca o informatie importanta notebookurile nu au cd/dvd writer.