| eagleeyes a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cv.am bs player si doresc sa scot niste cadre din filme. Uremez ce scrie acolo"shift+P" sau "P" si cand ma duc in paint sa editez poza imi apare cu totul altceva atunci cand apas"ctrl+v"! Cum pot vedea cadrele salvate? Cine stie si ma poate ajuta, eu astept!big grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Am impresia ca pozele in BSplayer se salveaza direct in directorul unde este instalata aplicatia (Webteh) in forma.jpg. Nu trebuie sa mai intri in Paint. Daca vrei sa folosesti Paint atunci cand vrei sa faci un print screen in BSplayer apasa tasta PrtScr si apoi intra in Paint si da Ctrl+V, in felul acesta iti apare poza acolo dupa care o salvezi. Deci schema este asa: Apasa Shift+P pentru pauza apoi apasa tasta PrtScr apoi intra in Paint si apasa Ctrl+V ->salveaza poza ca jpg sau png.
Succes!

| eagleeyes explică (pentru neluL):

Ms muuuuuuuult de tot, chiar merge>big grin

| neluL a răspuns (pentru eagleeyes):

Cu placere! bye, bye wave