| rolly14 a întrebat:

Vreau si eu un program de modificat poze.Ca eu le-am incercat pe toate si nici unu nu ma multumit asa cum vreau eu...eu vreau de exemplu sa imi pun fata mea pe corpul altcuiva... dar nu am gasit...ma puteti ajuta va rog?

14 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Photoshop e cel mai bun program de procesat fotografii. E destul de complex si greoi dar se merita. Cauta sa-l iei cu licenta si vei beneficia de toate optiunile

| Diva a răspuns:

Photoshop e cel mai bun

| Krina a răspuns:

Picasa (scos de Google), PhotoInstrument, GIMP, SerifPhotoPlus, VCW VicMan's Photo Editor, Photoshop, Ultimate Paint, ImageForge, Photoscape.
Altele nu mai stiu tongue

| sergiu2525 a răspuns:

Gresit! 100%garantat si e si ce vrei tu se numeste PHOtO SCAPE si cu el poti si sa imbini poze.bye!

| kh1ss a răspuns:

Adobe photoshop

| RamonaMn a răspuns:

Am eu programul Photoscape. Daca vrei putem face schimb de Id'uri si ti'l trimit eubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred
eu am photo sceps si picasa 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu photoinstrument plisss:*:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da faceonbody
daca gasesti codu de actyvare poti sa il trimiti la invizibal84@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu
programul photoscape va rogbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Desi cred ca este cam tarziu, am sa te ajut eu. Un program excelent pentru modificat poze, si pe care eu lucrez, se numeste
www.imikimi.ro succes.Cu drag Elena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un program de genu asta si se numeste imikimi.com acolo cauti la pozele care iti poti pune doar fata dar iti trebuie cont

| xDavidx a răspuns:

Salut! Momentan PhotoShop cu licienta este cel mai bun program de modificat poze... Dar uite problema : "E greu de folosit pentru unii" Dar pentru ati lamurii problema cu... "eu vreau de exemplu sa imi pun fata mea pe corpul altcuiva" ai nevoie de programul FaceOnBody.
Al iei deaici :http://download.rol.ro/faceonbody-2-2-5539.html
Este ff usor de folosit chiar si pentru incepatori.
Succes!