| afrodita3333 a întrebat:

Vreua sa trec pe cartela si ma intereseaza in special sa am net, nelimitat daca se poatewinking? Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

De net nelimitat nu am auzit dar cu mai mult net da Bafta (funda?)

| MonsterElectric a răspuns:

Nelimitat nu ai la cartela dar poti sa alegi o optiune cu 5 euro si ai vreo 50 mb net (la voda) si poti sa cumperi inca vreo 300 mb cu 2 euro poate la Orange sau la cosmote ai optiuni cu mai mult net dar cam asa e la voda