| Ionutzz2 a întrebat:

Windows xp merge instalat fara cd? daca da cum?

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Merge daca faci un stick USB bootabil.Mai multe informatii gasesti aici:

http://www.go4it.ro/......l-3124245/

| Bogdanux a răspuns:

@Gabonne1982

Ma gandesc ca si-a dat seama ca numai depinzand de un sistem de operare poate face un stick bootabil.Credeam are unitatea optica defecta, iar windows-ul deja instalat.

| Gabonne1982 a răspuns:

@bogdan26 cu conditia sa aiba deja Windows XP instalat.Altfel nu poate face stick-ul bootabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Gabonne1982, si daca facea CD/DVD nu era tot aia? straight face

| Ionutzz2 explică:

Eu am windows xp instalat dar nu vreau sa cumpar cd cu windows asa ca as vrea niste metode mai simple sa chiar mai complicate daca au instructiuni.fiindca mi se misca foarte lent totul pe calc si alta metoda nu stiu.