| ﻉssy a întrebat:

Yoy TPU ajutati-ma! Deci am avut cont de facebook si am avuuut muuulte pppooooze si mi l-am inchis acu doi ani si acu vreau sa mi-l REDESCHID, Dar. cand mi-l redeschid o sa vada toata lumea din nou ca am reintrat si as vrea sa-mi ziceti cum imi pot sterge deodata TOTI PRIETENII ( ca dupa aceea ii bag pe cine vreau eu) Cum pot sa-mi sterg deodata TOATE POZELE!? va roogg ajutati-ma Dau funda + vot VA ROGG sad

2 răspunsuri:
| Adelina004 a răspuns:

Off Suze nu poti sa stergi tot deodata. Daca il redeschizi, da o sa vada toti facebook-ul asa cum era inainte. Sper ca te-am ajutat cu ceva...

| Lexiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu ai cum să le ştergi pe toate/toţi deodată. Trebuie să ştergi câte un prieten, apoi altul. La fel şi cu pozele. Sper că te.am ajutat.:*