| Gameru a întrebat:

Ziceti putin pes 2014 cum este optimizat că face fite. Ziceti daca nu un patch.Cu pc nu e bai ca am dual core 1.8 ghz 2gb ram plsca video nVIDIA gt 630 1gb ddr5.Am jucat pes 2013 pe maxim tot, full hd, battlefield 3 la fel doar că pe detalii medii, cod mw 3 pe macim fifa 14, pe mediu tot si la toate minim 30 fps. Ziceti ce să fac la pes 14.

5 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Reinstaleaza windoqwsul aia e tot.asa am aveam si eu vechiul pc acum am Alienware.e windowsul prea vechi si prea plin cu registri alta varianta nu ai. funda?

| Gameru explică (pentru bogboy101):

Am windows 7 original si de registri l-am scanat ce sa fac?

| bogboy101 a răspuns (pentru Gameru):

Reinstaleaza-l asa am afacut si eu si dupa imi mergeau toate jocurile din nou.alta varianta nu ai.

| Gameru explică (pentru bogboy101):

Mai mie nu imi merge sacadat ci am lag tongue

| bogboy101 a răspuns (pentru Gameru):

Pai da ...acum faci ce vrei eu ti-am zis.ce sa ii faci un oc? eu cred ca ai pc destul de performant pentru orice joc.