| OMGisBrainiac a întrebat:

Așa arată cutia originală de Samsung Galaxy S6?
http://archive.techarp.com/showarticlec014.html?artno=86 8&pgno=0
Mulțumesc anticipat, am primit o ofertă de telefon dar nu îmi dau seama dacă este original sau replică.
Mă puteți ajuta cu niște sfaturi?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, așa arată. Replicile se diferă în primul rând la greutate. Cele mai ușoare de obicei sunt replici.

| OMGisBrainiac explică (pentru OnuOnulică):

Un S6 scrie că are 138g, deci nu este așa de greu, tot caut pe internet cum arată originalul, acesta al meu are și plusuri și minusuri...

| Mario1999 a răspuns:

Salut! Da, asa rata cutia originala de S6. Nu este obligatoriu sa aiba acel abtibild Samsung care indica garantia. Mai bine, ne-ai da si niste poze cu telefonul despre care vorbesti.