| Ionel1997 a întrebat:

Aș dori sa cumpăr un telefon bun,adică să țină ceva timp și să funcționeze destul de bine,fără să se blocheze,sau nu știu ce alte ce alte minuni. Un prieten mi-ai recomandat să-mi iau un Asus sau un Lenovo, voi ce ziceți îs bune telefoanele astea?

Răspuns Câştigător
| Zacase a răspuns:

Nu prea putem sa judecam un telefon dupa brand, mai repede spune-ne un buget sa-ti recomandam noi. Dar daca ti neaparat, Asus e un brand destul de serios, poti sa incerci. Lenovo nu ca e prost, poti lua o bomba de telefon de la ei, dar cam fac treaba de mantuiala...

1 răspuns:
| Emi_Emi_1992 a răspuns:

Nu prea sunt bune, încearcă Samsung gakaxy note 4 Android 4.4.2, 7 ing, 2 pe ram.