| BartaBianca a întrebat:

A mai avut cineva probleme cu produsele cumparate de pe pagina de Facebook "Telefoane BEST PRICE -Baia Mare"? Mi-am cumparat doua huse pentru telefon si pe ambele era imprimata o imagine care a inceput sa se stearga dupa doua zile, cred ca sunt fake-uri aduse de pe Aliexpress. Produse de proasta calitate vandute la mega pret.

Răspuns Câştigător
| AgotaCovaci a răspuns:

Eu am cumparat de la ei, dar nu recomand nimanui, pentru ca nu ai nici o garantie. Sunt de calitate foarte proasta!

2 răspunsuri:
| Voicu_Rus_1948 a răspuns:

Salut!
Cred ca trebuie sa existe posibilitatea de a inapoia produsul intr-un interval de timp de la cumparare. Ia legatura cu furnizorul. S-ar putea sa-ti trimita altul in loc care sa fie o.k.
Succes!

| xSega a răspuns:

Normal ca sunt fake și cumparate de pe aliexpress, așa sunt majoritatea reclamelor de pe Facebook