| Simion_Cristi_1994 a întrebat:

AJUTOR! AJUTOR! AJUTOR!

Am un Samsung Galaxy Fit (GT-S5670), am luat un update de pe net pentru android 4.2.2. am facut ce zicea acolo, iar acum numai pot porni telefonul.

Imi apare pe ecran scrisul ala "Samsung..." si nu se intampla nimic.
Va rog ajutati-ma! crying

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Http://www.hard-reset.com/samsung-galaxy-fit-s5670-hard-reset.html faci cam ce iti scrie pe acolo, daca nu te pricepi la engleza incearca sa traduci cat de cat cu google translate, succes si nu mai incerca sa faci update-uri, daca vrei un update cum trebuie du-te la cineva care face asta zi de zi;)

1 răspuns:
| xxx8 a răspuns:

Du-te cu el la service si iti va spune ce are acolo poate til si reparawinking