| leondeny a întrebat:

Ajutor! am un telefon Samsung wave young si la bluetooth nu pot trimite o melodie o poza etc. deoarece trebuie sa sterg asociatii de pana in prezent ( adica o perioada am putut sa primesc prin bluetooth si sa dau anumite chestii ) dar cum puteti explica, cum sa sterg asociatii la setari nu merge am incercat toate variantele
Multumesc.

2 răspunsuri:
| papusika34 a răspuns:

Pai te duci la setari dai la Conectivitate sau daca ai direct bluetooth si dai click. Apoi dai la aparte asociate, la optinuni si stergere. Si ii bifezi pe aia care vrei sa ii stergi. Bafta!

| leondeny explică (pentru papusika34):

Am reusit mersi mult