| byboss a întrebat:

Salut, am achizitionat recent acest telefon : http://www.pcgarage.ro/smartphone/samsung/i9103-galaxy-r /
Telefonul este foarte bun si nu am probleme cu el, dar Androidul 2.3.3. ma enerveaza cumplit. Stiu ca probabil o sa spuneti ca de ce ti-ai luat telefonul. L-am cumparat pentru ca e un telefon cu specificati foarte bune si ma intrebam nu stiti cum se face update la Android? Macar sa pot sa pun Android Jelly Bean! Dau funda si ii multumesc anticipat acelei/aceluia care imi da si un tutorial. :)

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Intra aici, daca stii putina engleza o sa afli ce iti trebuie si cum se face. Are specificatii bune, dar oficial nu stiu ce android oficial e maxim pentru el, cred ca totusi 4 adic ICS, daca nu duce JB pune un cyanogen.

| antimulte a răspuns (pentru antimulte):

Xda-developers.com

| antimulte a răspuns:

Intra aici, daca stii putina engleza o sa afli ce iti trebuie si cum se face. Are specificatii bune, dar oficial nu stiu ce android oficial e maxim pentru el, cred ca totusi 4 adic ICS, daca nu duce JB pune un cyanogen.
xda-developers.com