| Stefan80 a întrebat:

Am cump un s8 de pe ebay din Scotiasi cand bag cart de telekom nu reusesc sa sun pe nimeni. Aceeasi cartela de o bag in alt telefon functioneaza, e cumparat liber de retea, va rog o sugestie.

3 răspunsuri:
| giyongchyz a răspuns:

Îmi poți da link de unde ai luat acel telefon?

| AndreeaDinu255 a răspuns:

Dacă uneori cand o bagi functioneaza s-ar putea sa fie o problema de la telefon, daca nu fuctionaza deloc posibil e codat pe alta rețea

| Bizon95 a răspuns:

Alte cartele merg in telefonul ala?!?

incearca, daca, cartela merge pe alte telefoane, atunci e aproape sigur ca e din telefon!