| MrMihaI347 a întrebat:

Am cumpărat o cartelă Telekom de 6€ cu număr, am băgat-o în telefon, am băgat codul PIN și nu am primit creditul, iar când sun la 1234 îmi spune că am 0.26€ cenți.
Trebuie activat cumva creditul?

2 răspunsuri:
| Albinuța767 a răspuns:

Îți spune pe cartelă ce trebuie sa faci. Eu am avut una și am sunat la 1234 la activare credit. Dar cred că scrie și pe ambalajul pe care l-ai luat ce numere trebuie să suni.

| ovidium92 a răspuns:

Ti sa activat o optiune automat intra la *123*1# si vezi ca ai minute