| Cristinel1994 a întrebat:

Am cumparat un Nokia n97 dar nu se aprinde cu bateria lui am incerat si cu alta bateri de n97 si degeaba dar in schimb se aprinde cu alta baterie mai mica de Nokia care se potriveste ce pot sa i fac? cat ar costa reparatia?

3 răspunsuri:
| Rëndark a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la un centru GSM.

| Ielex a răspuns:

Daca cu o alta bateria merge, problema este mai mult ca sigur de la ea. Te sfatuiesc intai sa mai incerci daca poti si cu alte baterii, iar apoi daca va merge cu altele sa iti cumperi una din tipul acela. La un centru GSM, te va costa consultanta si bateria... poti sa vezi si tu care baterie iti este buna si care nu.

| Cristinel1994 explică (pentru Ielex):

Am bagat bateria si in alt n97 si s a aprins in al meu nu s a aprins cu aceiasi baterie sad dar se aprinde cu o baterie mai mica tot de Nokia dar nu pot sa o tin pe asta mie sa nu il stric de tot