| Mihai0015 a întrebat:

Am cumparat un telefon si un abonament Mobil 5 liber de contract de Black Friday si nu sunt multumit de viteza internetului.As vrea sa anulez acest abonament.Trebuie sa trimit o cerere de desfiintare servicii sau trebuie sa fac altceva?

Am trimis sambata aceeasi intrebare pe mail la Telekom dar nu mi-a raspuns nimeni.Nu vreau sa sun fiindca voi fi taxat si vreau sa evit sictireala angajatilor

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"un abonament Mobil 5 liber de contract"

păi dacă e liber de contract, ce te leagă de ei?
Ce tel. ai luat și cu cât (dacă se poate ști)

| Mihai0015 explică (pentru sierra1):

Nokia 6.1 la 550 de lei.

| sierra1 a răspuns (pentru Mihai0015):

Fiind oarecum subvenționat, n-ai in contract ceva clauze pe tema asta?

| cfrtobias a răspuns:

Nu cred ca poti anula doar sa faci altul poate.