| Ana0127 a întrebat:

Am dat resetare la J5 2016 si imi spune ca trebuie sa-mi bag parola si gmail-ul.
Bag parola si gmail-ul. dar imi spune ca trebuie sa bag parola noua (pe care am schimbat-o) peste 24 ore.
Au trebut 24 ore dar tot nu ma lasa. ce pot sa fac?
VĂ ROG ESTE FOARTE URGENT

1 răspuns:
| Baeatul a răspuns:

Anna Draga Dece a Trebuit sa faci Gresala Aceasta sa Resetezi J5 Are Programe din Fabrica care ii Permite sa Porneasca Aotomat si da iti Trebue Parola pentru Siguranta Ta Personala daca Til Pierzi din Gresala sa se Blocheze Automat Trebue sa Mergi la Operatorul de Retea Celulara de la care Ai Cartela si sa ii Zici ce Ai Patit
si Asa il Poti Folosi din Nou