| davidtm a întrebat:

Am dat un Samsung galaxy s4 pe un iphone 4s?
sincer mi-a placut.si am facut schimb/ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Nu e rau ce ai facut fiindca amandoua sunt bune, dar Samsungul e mai bun decat Iphonul prin faptul ca el nu se sparge dupa ce cade odata, insa Iphonul da, deci mare grija cu el. In plus s4 e aparut recent si e la moda si de asemenea foarte performant cu multe optiuni, aplicatii fiindca are android pe cand Iphonul e aparut de acum 2 ani. Parerea mea. Oricum amandoua sunt bune ca functie

Răspuns utilizator avertizat
| supermamici a răspuns:

Nu cred ca ai facut asa ceva, intrucat zilnic ceri parerea despre telefoane care nu sunt nici pe departe la nivelul unui Samsung s4. Zilnic pui intrebari despre 3-4 tipuri de telefoane... serios...

| piciu25 a răspuns:

Ai facut cea mai proasta afacere din viata ta! sorry