| Liviu321 a întrebat:

Am doua carduri de 1 GB fiecare si nu stiu ce au dar nu imi mai functioneaza. Cand sunt in telefon, indiferent de marca telefonului nu ma lasa sa intru in ele, ma pune sa sterg totul dar degeaba, imi da o eroare cum ca nu se poate sterge continutul. Lafel si cand il bag in PC. Credeti ca s-au stricat?

Răspuns Câştigător
| Iordache_Teodor_1995 a răspuns:

Incearca sa folosesti un adaptor sd card si sa il bagi in calculator, cand, calculatorul il citeste dai click dreapta pe el si formateazal, daca stergi tot cu click dreapta+delete nu rezolvi nimic.
Si nu, nu s-au stricat.

| Liviu321 explică (pentru Iordache_Teodor_1995):

Pai exact asa am facut si eu cum ai spus si tu. Dar degeaba, imi da o eroare cum ca nu poate sa stearga continutul. Daca nu sunt stricate atunci care ar fi problema?

1 răspuns: