| alexutzu938 a întrebat:

Am downloadat din greseala o chestie numita sexyface si imi tot adauga 3 euro pe saptamana la abonament! Cum pot scapa de ea? Urgent dau funda!

Răspuns Câştigător
| Luci32 a răspuns:

Pune alt cont si sterge aplicatia big grin

| alexutzu938 explică (pentru Luci32):

Esti sigur?

| Luci32 a răspuns (pentru alexutzu938):

Da sunt tongue

| Luci32 a răspuns (pentru alexutzu938):

Da sunt tongue si apoi salveaza datele depe telefon si reseteazal big grin

| alexutzu938 explică (pentru Luci32):

Iti multumesc foarte mult!

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Acum iți vei plati perversitatea uitându-te la filme de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Vezi ca ai primit cred vreun sms de activare.trebuie sa trimit un mesaj cu textul STOP la acel numar si se va stopa abonamnetul sau ce ai facut tu acolo, cont sau altceva.

| TinK0de a răspuns:

Redtube asta....Nu-i frumos asa...