| Robert0101 a întrebat:

am si eu o problema deci aseara eram pe telefon si dintr-o data mi s-a descarcat acea aplicatie sexyface deci eu in loc sa o sterg am instalato din greseala si aplicatia mi-a trimis un mesaj automat si am fost taxat cu 3.10 euro. Stie careva cum ma pot dezabona de la acea aplicatie? E urgent ca ma taxeaza in fiecare sapamana. Dau funda

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Manager fisiere si dezinstaleaza aplicatia.Era greu sa scrii si ce tel ai?

| hp8510p a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi aplicatia

| Catalinhhh a răspuns:

Du-te la Orange sau trimitele lor ceva sms ca sa primesti un raply si apoi trimite textul stop sau ceva... trebuia sa iti scrie intr-un sms, ca la toate daca vrei sa te dezabonezi sms la... cu...

| dragonelu a răspuns:

Am aceeasi probleme..nu mai stiu numarul la care trebuie sa trimit textul Stop Asf... Plz m[ puteti ajuta?