| NuMaBagMan a întrebat:

Am facut o prostie cu telefonul meu, mi-am bagat un joc de 2GB l-am sters pe urma l-am mai bagat de 2 ori mi-a dat eroare 991, pentru ca nu mai era spatiu.Acum am doar aplicatia Clean Master si am spatiu liber 500mb din cei 8GB ai telului.Ce sa fac?

1 răspuns:
| questsoul a răspuns:

Este simplu, descarca de pe Google Play aplicatia DiskUsage (cea a lui Ivan Volosyuk) si dupa o scanare o sa iti arate unde e spatiul ocupat.
Inchizi aplicatia(sau nu) si mergi cu explorerul si stergi acele fisiere.