| TechElias a întrebat:

Am galaxy s3 mini și de ceva vreme observ ca nu imi mai merg datele mobile. Sunt la Orange, iar internet am. Eroarea zice că nu am semnal la datele mobile. Să vorbesc și să trimit mesaje pot, dar internetul mai nou nu merge. E drept că mi-am instalat un ROM nou, dar acum am revenit la cel din fabrică și tot nu merge internetul și dă aceași eroare. Știe cineva cum să rezolv asta?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacta prin mesaj privat pentru verificarea situatiei.

Cu prietenie,
Orange Helper

| User2 a răspuns:

Intr-adevar este din romul actual.Cand ai facut schimbarea romului au avut loc niste dereglari.Tot prin reinstalarea softului se face dar incearca cu kies.

| Hinamy a răspuns:

Probabil ca este o eroare din sistemul telefonului. Du-te la magazin la Orange si intreaba'i pe angajati ei ar trebui sa stie cauza acestei erori.;\