| VeroniMichy a întrebat:

Am gasit un Huawei mate 20 lite la second la 400 lei, aspect 8/10, merită pentru utilizare normala? Adica un clash royale din cand in cand si poate social media

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Parcă am mai vorbit pe tema asta dar... ZERO reacție

https://www.tpu.ro/......-descurca/

| VeroniMichy explică (pentru sierra1):

In cazul meu diferența aia de 160 lei e mare, conștientizez ca e second dar nu mă supără,

| sierra1 a răspuns (pentru VeroniMichy):

Fă efortul, merită, iți faci ție un bine!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai negociaza cu ăla de pe olx poate ti lasa la 350 macar ca sigur aparatul este vechi verifica l cand il iei uita te la starea bateriei daca il poti desface daca are bateria incapsulata in telefon atunci trebuie sa vezi starea bateriei in procentele afisate pe telefon sau sa il intrebi pe proprietar cît la tinut pe el bateria cate zile ca daca nu tine macar 3 zile nu merita nici un leu.

| VeroniMichy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Măcar 3 zile,?
Frate, nici iphone 14 pro max nu duce 3 zile full utilizare, poate ai vr sa spui 1 zi